MacKeeper

MacKeeper برای Mac

نرم افزار تقویت عملکرد و قابل انعطاف و چند منظوره

MacKeeper نرم افزار کاربردی حرفه ای است که برای سرعت بخشیدن به عملکرد فعلی سیستم عامل Mac طراحی شده است. ارائه ویژگی های آنلاین و آفلاین ، ابزارهای پیشرفته و ابزارهای موجود، امکانات عالی برای کاربران است که ممکن است با مشکلات عملکرد مداوم مبارزه کنند.

مشاهده شرح کامل

مزایا

  • یک بسته آنتی ویروس و ضد ویروس دستی بدون هزینه اضافی گنجانده شده است.
  • ابزار دیسک سریع تمیز به سرعت شناسایی و کمک می کند تا تمیز کردن هر گونه مسائل مربوط به عملکرد.
  • VPN امن استاندارد می آید
  • کاربران می توانند محل سکونت کامپیوتر خود را در صورت از دست دادن یا سرقت ردیابی کنند.
  • تعدادی از برنامه های قیمت گذاری انعطاف پذیر در دسترس هستند.

معایب

  • همانطور که فایل ها در میان چندین پوشه مختلف واقع شده اند، حذف این برنامه گاهی اوقات می تواند دشوار باشد.
  • تست های مستقل نشان داده اند که این بسته نرم افزاری از لحاظ حفاظت از مخرب مؤثر است.

خوب
7

MacKeeper نرم افزار کاربردی حرفه ای است که برای سرعت بخشیدن به عملکرد فعلی سیستم عامل Mac طراحی شده است. ارائه ویژگی های آنلاین و آفلاین ، ابزارهای پیشرفته و ابزارهای موجود، امکانات عالی برای کاربران است که ممکن است با مشکلات عملکرد مداوم مبارزه کنند.

بهینه با ویژگی های انعطاف پذیر و کاربر پسند

MacKeeper عمدتا برای شناسایی و اصلاح هر برنامه ای است که ممکن است بر عملکرد سیستم عامل تاثیر گذاشته باشد. یکی دیگر از ویژگی های جالب این است که این برنامه می تواند کاربران را به برنامه هایی که هیچ وقت استفاده نمی شوند یا به طور ناخواسته مزاحم ندیده باشند هشدار دهد.

همین امر مربوط به برنامه های افزودنی، ویدجت ها و پلاگین های مرورگر است. به روز رسانی اخیر کاربران اجازه می دهد فایل پیوست های ایمیل با حافظه را حذف کند - ایده آل برای اهداف تجاری.

علاوه بر این، MacKeeper شامل بسته نرم افزاری ضد ویروس به عنوان یک ویژگی استاندارد می باشد. بنابراین مسائل رمزگذاری و تهدیدات مشابه، از نگرانی های مداوم کمتر است.

در نهایت، با MacKeeper شما می توانید به راحتی و به طور دائمی فایل های ناخواسته را حذف کنید. این ابزار زمانی شناخته شده به عنوان "شردر" مفید است هنگامی که قطعه خاصی از اطلاعات دیگر مورد نیاز نیست. لطفا توجه داشته باشید که امکان بازگردانی یک پرونده که به این ترتیب حذف شده وجود ندارد.

رابط کاربری ساده و بصری

توسعه یافته توسط Kromtech اتحاد ، خدمات و ابزار موجود در MacKeeper برای کاربران با تجربه کم با استفاده از ابزارهای مک پیکربندی شده است. منوی موجود در سمت چپ داشبورد، دسترسی سریع به کلیه عملیات اصلی را فراهم می کند، و طرح مخصوص آن، به طور منظم، راهنمایی های گام به گام را برای رسیدگی به مسائل عملکرد ارائه می دهد. از این پورتال متمرکز، کاربران می توانند پاکسازی ایمن را انجام دهند، پوشه های تکراری را پیدا کنند، برنامه های خاص را حذف کنند، مسائل مربوط به امنیت اینترنت نظارت کنند، و خیلی بیشتر. هر زمان که کاربران بخواهند MacKeeper را اجرا کنند، می توانند آیکون دستی را در نوار ابزار اصلی پیدا کنند.

گزینه های یک کلیک برای آزاد کردن رم با ارزش

بسیاری از بسته های نرم افزاری که ادعا می کنند سرعت بخشیدن به سیستم عامل های موجود را کاهش می دهند در نتیجه معماری ناهموار آن را کاهش می دهند. در مقابل، میزان حافظه مربوط به MacKeeper بسیار کوچک است. به این ترتیب، هنگام اجرای این برنامه، کاربران باید با عملکرد آهسته آشنا شوند.

با وجود ویژگی های عملکرد پیشرفته این برنامه اجرا می شود، تعدادی از نگرانی های امنیتی و حفظ حریم خصوصی است که می تواند با استفاده از MacKeeper، از جمله VPN امن، مدیریت آنلاین تهدید آنلاین، و قابلیت ردیابی دستی است که می تواند در صورت استفاده از کامپیوتر خود را به سرقت رفته است

در حالی که هیچ نسخه رایگان در دسترس نیست، چهار طرح قیمت گذاری مختلف برای انتخاب وجود دارد. برنامه ها را می توان برای یک ماه، شش ماه، 12 ماه یا 24 ماه خریداری کرد. برنامه های پیش پرداخت بلندتر با نرخ های ماهانه پایین تر ارتباط دارند.

برترین بارگیری‌ها رمزگذاری برای mac

MacKeeper

بارگیری

MacKeeper 4.4

مرورهای کاربران درباره MacKeeper

×